Dámska zóna

Motorky nie sú rýdzo pánskou záležitosťou, ale milujú ich tiež ženy. Aj tie ale musia myslieť na to, že kúpou mocného stroja všetky investície nekončia.

#Showmore#

Je potrebné investovať do chráničov, ľadvinových pásov a topánok na motorku, aby bola zaistená stopercentne komfortná a bezpečná jazda. Samostatnou kapitolou je dámske moto oblečenie, ktoré je tiež povinnosťou.

Predchádzajte čiernym scenárom a úrazom, ku ktorým počas nich môže dôjsť. Kúpte si kvalitné dámske moto oblečenie, ktoré má nielen estetickú, ale aj ochranársku funkciu.

Pri výbere dámskych moto búnd a moto nohavíc dajte predovšetkým na svoj pocit a intuíciu. Je dôležité, aby bola zaistená nielen bezpečná, ale predovšetkým pohodlná jazda, ktorú budete chcieť opakovať každý deň. Oba kúsky oblečenia majú dokonale padnúť, nemajú škrtiť ani visieť, samozrejme musia veľkostne odpovedať. Malé ani príliš veľké kúsky nie sú na motorke vítané.

Vyberte si z našej širokej ponuky modely, ktoré sú pre vašu postavu ako urobené. Vďaka priloženým rozmerom kúpte iba to, čo vám bolo ušité ako na mieru. A po oblečení si len užívajte cestu, ktorú na motorke prejdete – v komforte a bezpečí.

Najpredávanejšie

76 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty