Prilby na motorku

Motork├írske prilby s├║ povinn├Żm vybaven├şm vodi─Źov motoriek a spolujazdcov. Pri nehod├ích toti┼ż dok├í┼żu zabr├íni┼ą poraneniam hlavy a┼ż v 88 % pr├şpadov a cca v 50 % smrte─żn├Żm n├ísledkom. Aby v┼íak helma skuto─Źne plnila svoj ├║─Źel, mala by v├ím dokonale sadn├║┼ą.

 

Najpredávanejšie

156 polo┼żiek celkom
Enduro p┼Öilba Cassida Tour 1.1 ─Źern├í matn├í ACI-M140-872-L
Enduro p┼Öilba Cassida Tour 1.1 Spectre ─Źerno-┼íed├í - zleva ACI-M140-1308-L
Enduro p┼Öilba NOX N312 ─Źern├í matn├í - z boku ACI-M140-710-L
Otev┼Öen├í p┼Öilba na motorku Cassida Jet Tech ─Źern├í matn├í - z boku ACI-M140-868-L
P┼Öilba na motorku otev┼Öen├í Cassida Reflex b├şl├í - z boku ACI-M140-187-L
Přilba na motorku otevřená Cassida Reflex ACI-M140-186-M
Otvorená prilba Vini Bazz biela
ÔéČ45,90
5248/L
Hore
Ďalšie produkty

Ako m├í vyzera┼ą spr├ívna moto prilba

Podobne, ako rukavice alebo chr├íni─Źe na motorku chr├ínia jednotliv├ę ─Źasti tela, ├║lohou prilby na motorku je ochrana hlavy pri pr├şpadnom p├íde alebo nehode. To znamen├í, ┼że mus├ş na hlave predov┼íetk├Żm pevne sedie┼ą. Vo─żnej┼íia je mo┼żno pohodlnej┼íia, av┼íak pri n├íraze chr├íni ove─ża menej. Okrem toho sa ─Źast├Żm pou┼ż├şvan├şm trochu utla─Ź├ş a t├Żm aj zv├Ą─Ź┼í├ş. Samozrejme, nov├í prilba nesmie nikde tla─Źi┼ą, ani by┼ą nepr├şjemne ┼ąa┼żk├í. Ide├ílne je nosi┼ą pod ┼łou e┼íte kuklu.

Pri v├Żbere vhodnej helmy pre motoristov patria medzi rozhoduj├║ce krit├ęri├í typ motorky, spr├ívna ve─żkos┼ą, materi├íl, v├Żbava, funk─Źnos┼ą a v neposlednom rade i dizajn a cena. V na┼íom sortimente je v├ím k dispoz├şcii napr├şklad detsk├í, enduro, otvoren├í, v├Żklopn├í  motokrosov├í ─Źi integr├ílna prilba.