Darčekové poukazy

Vyberte si darčekové poukazy z MOTOPLACE v hodnotách 20 EUR, 40 EUR, 100 EUR, 200 EUR, 400 EUR, ktoré možno využiť na nákup kompletného motorkárskeho vybavenia pre mužov aj moto oblečenia pre ženy.

🏍️ TIP: MOTOPLACE je výrobca vlastnej značky TXR! Pozrite sa na motorkárske oblečenie TXRchrániče TXRtopánky TXR alebo na batožinu TXR za skvelé ceny.

Najpredávanejšie

darcekovy poukaz 100
 
€100
darcekovy poukaz 400
 
€400
darcekovy pouzkaz 40
 
€40
darcekovy poukaz 200
 
€200
darcekovy poukaz 20
 
€20
5 položiek celkom

Či už obdarovaný potrebuje nové motorkarske oblečenie, chrániče, motorkárske prilby alebo iné doplnky, naše poukazy pomôžu splniť jeho priania. Poukaz posielame elektronicky, takže ho môžete ľahko darovať svojim blízkym alebo priateľom. Výhodou elektronického poukazu je, že Vám ho zašleme ihneď ako obdržíme platbu za objednávku. Druhou možnosťou je zaslanie fyzického poukazu na vašu adresu.

Darčekový kupón je ideálny darček pre všetkých milovníkov motoriek, či už sú to začiatočníci alebo skúsení jazdci. Prežite s nami nezabudnuteľné zážitky na motorke a vybavte sa najlepším vybavením vďaka našim darčekovým voucherom.

Návod na použitie poukazu na e-shope: V prvom kroku objednávky vložte kód poukážky do poľa "Vložiť zľavový kupón" a stlačte tlačidlo "Pridať".