Reflexné vesty na motorku

Reflexná vesta na motorku vám zabezpečí maximálnu bezpečnosť a viditeľnosť aj pri zhoršených podmienkach. Zaistí, že vás iní vodiči skôr zbadajú, takže budú schopní včas zareagovať a zabrániť možnej nehode. 

 

Najpredávanejšie

Reflexná vesta na motorku TXR
€32,90 –24 %
Reflexná vesta na motorku TXR
Skladom (>5 ks)
209/3XL
Pôvodne: €32,90  (–24 %)
€24,90
Moto vesta Rebelhorn
€24,90 –8 %
Pôvodne: €24,90  (–8 %)
€22,90
Vesta Bright Packaway Reflexní Oxford
 
€6,29
vesta bright top active reflexni oxford
 
€34,90
4 položiek celkom

Reflexné moto vesty

Byť viditeľný je v premávke veľmi dôležité, preto je nosenie reflexnej vesty priamo na moto oblečení významným preventívnym bezpečnostným opatrením. Určite by vo vašej výbave nemala chýbať predovšetkým za súmraku, ako aj v hmle či tme. Vyberte si v našom sortimente z  rôznych strihov i spracovaní viest od rozličných výrobcov. Reflexné moto vesty sú vyrobené z elastického, priedušnéhona dotyk príjemného materiálu, pričom spĺňajú príslušné normy. 

Ak chcete svoju viditeľnosť na motorke pozdvihnúť na ešte vyššiu úroveň, určite vám prídu vhod reflexné prvky v podobe pásikov či odraziek. Na bezpečnosť by ste však mali myslieť aj pri výbere vhodnej moto prilby – zamerajte sa teda na helmy s reflexnými prvkami. Vďaka reflexnému materiálu si vás vodiči všimnú oveľa skôr a budú mať dostatok času sa vám vyhnúť.