Detské prilby na motorku

Vyberte si novú detskú moto prilbu z MOTOPLACE s dopravou zadarmo od 80 € a malým darčekom ku každej objednávke nad 40 €. Rozumieme, že zvoliť správnu veľkosť môže byť náročné. Preto ponúkame jednoduchú a bezplatnú výmenu všetkých detských motorkárskych prilieb pomocou Zásielkovne.

🏍️ TIP: MOTOPLACE je výrobca vlastnej značky TXR! Pozrite sa na motorkárske oblečenie TXR, chrániče TXR, topánky TXR alebo na batožinu TXR za skvelé ceny.

Najpredávanejšie

9 položiek celkom

Detské moto prilby

Najvyššiu mieru bezpečnosti zaisťuje detská integrálna prilba, ktorá okrem plexi disponuje  aj nosným a bradovým deflektorom či ventilačným systémom. Detská cross prilba zase ponúka výhodu v podobe uhlíkového filtra v prednom nádychu ventilácie či tvaru zadného lemu prispôsobeného na použitie s detskými chráničmi. Na kompletnú ochranu k nej odporúčame dokúpiť aj detské okuliare na motorku.

V našom sortimente si môžete vybrať z rôznych farieb a dizajnov heliem, takže výslednú voľbu ľahko zladíte s detským moto oblečením. Detská prilba na štvorkolku alebo motorku sa tak stane nielen nevyhnutným, ale tiež obľúbeným doplnkom, ktorý budú vaše ratolesti ochotne nosiť.