Moto bundy

Moto bundy sú základom každého správneho vybavenia motorkárov.

#Showmore#

Spoločne s moto nohavicami a rukavicami zvyšujú bezpečnosť pri jazde a zaisťujú stopercentný komfort každému jazdcovi. Vyberte si zo širokej škály modelov ten, ktorý vám dokonale padne.

Ponúkame moto bundy vo všetkých veľkostiach. Pri výbere sledujte ich rozmery a uistite sa, že manžety rukávov sú dostatočne dlhé, aby sa dali zapnúť cez rukavice. Chrániče majú byť usadené na správnych miestach a nikde nesmú tlačiť. Pri skúšaní vnímajte, či vám dobre padnú či nie.

Pri výbere zvážte aj materiál. Ponúkame kožené moto bundy aj textilné moto bundy a záleží iba na preferenciách každého jazdca, ktorý model vhodí do virtuálneho košíka. Kožené bundy sa pýšia nepremokavosťou a dlhou životnosťou, textilné alternatívy zase nižšou nakupovacou cenou a vyšším komfortom, ktorý pri jazde (nech je akokoľvek dlhá) zaisťujú.

Vyberte si zo širokého sortimentu model, ktoré presne zodpovedá vašim požiadavkám. Stanete sa jazdcom v koži alebo uprednostníte pohodlie pred viditeľnou eleganciou? V oboch prípadoch si z nášho e-shopu kúpite spoľahlivého parťáka na cesty, ktorý zdvihne vaše sebavedomie.

Najpredávanejšie

Bunda na motocykel TXR Vintage
Bunda na motocykel TXR Vintage
Skladom (>5 ks)
119/3XL
 
€199,90
Bunda na motocykel TXR Summer čierna
 
€87,90
Bunda na motocykel krivák TXR Brando
 
od €159,90
Bunda na motocykel TXR Adventure
 
€139,90
Bunda na motocykel TXR Gunner čierno/modrá
 
€117,90
Bunda na motocykel TXR Visper čierna
 
€119,90
Bunda na motocykel TXR Enduro čierno - oranžová
 
€139,90
Bunda na motocykel TXR Alpine čierno/bielo/sivá
 
€115,90
Bunda na motocykel TXR Aero čierna
 
€103,90
57 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty