Dámske kožené bundy na motorku

Vyberte si nové dámske kožené moto bundy z MOTOPLACE s dopravou zadarmo od 80 € a malým darčekom ku každej objednávke nad 40 €. Rozumieme, že zvoliť správnu veľkosť môže byť náročné. Preto ponúkame jednoduchú a bezplatnú výmenu na všetky bundy pomocou Zásielkovne.

🏍️ TIP: Pozrite sa na dámske kožené moto nohavicedámske kožené moto rukavice či dámske kožené moto vesty za skvelé ceny.

6 položiek celkom

Dámske kožené motorkárske bundy

Hoci je kožená dámska bunda na motorku príjemne mäkká a pohodlná na nosenie, svojím vyhotovením dobre odoláva oderom. Odnímateľná termo podšívka chráni pred chladom, bezpečnostné švy zvyšujú jej odolnosť a homologované chrániče chránia pred úrazom. Mnohé dámske bundy na motorku disponujú pásikom nachádzajúcim sa v dolnej časti, ktorý umožňuje vypasovanie bundy na mieru. Motorkárky určite ocenia aj praktický zips na spojenie s dámskymi moto nohavicami.

Dámske bundy na motorku z kože vynikajú svojím komfortom a nápaditým dizajnom. Preto sú obľúbeným artiklom pre rôzne motoristické štýly. Napríklad nesmú chýbať vo výbave milovníčok chopperov, cruiserov, cafe racerov či skútrov. Navyše sa dajú efektne zladiť s dámskymi moto rukavicami a štýlovou moto obuvou.