Dámske kožené bundy na motorku

6 položiek celkom

Dámske kožené moto bundy sú doslova ikonou medzi motorkárskym oblečením. Sú skvelou voľbou pre všetky odvážne motocyklistky, ktoré chcú vyzerať štýlovo a zároveň jazdiť bezpečne. Vyberte si bundu, ktorá zvýrazní vaše prednosti a dodá vám ten správny šmrnc.

 

Dámske kožené motorkárske bundy

Hoci je kožená dámska bunda na motorku príjemne mäkká a pohodlná na nosenie, svojím vyhotovením dobre odoláva oderom. Odnímateľná termo podšívka chráni pred chladom, bezpečnostné švy zvyšujú jej odolnosť a homologované chrániče chránia pred úrazom. Mnohé dámske bundy na motorku disponujú pásikom nachádzajúcim sa v dolnej časti, ktorý umožňuje vypasovanie bundy na mieru. Motorkárky určite ocenia aj praktický zips na spojenie s dámskymi moto nohavicami.

Dámske bundy na motorku z kože vynikajú svojím komfortom a nápaditým dizajnom. Preto sú obľúbeným artiklom pre rôzne motoristické štýly. Napríklad nesmú chýbať vo výbave milovníčok chopperov, cruiserov, cafe racerov či skútrov. Navyše sa dajú efektne zladiť s dámskymi moto rukavicami a štýlovou moto obuvou.