Moto rukavice, rukavice na motorku

Rukavice na motorku sú praktickou súčasťou vybavenia každého motorkára. Chránia ruky pred zimou a vetrom, spríjemňujú zážitok z jazdy a skvele dopĺňajú zvolené moto oblečenie. Pozrite si náš sortiment a nájdite si motorkárske rukavice na mieru.

#showmore#

Vybrať si môžete napríklad TXR moto rukavice s penovými alebo plastovými chráničmi a protišmykovým materiálom pre pevný úchop riadidiel. Nechýba ani vychytávka na prstoch v podobe „Finger Touch“ na ovládanie dotykových zariadení. Pre priaznivcov chopperov alebo cafe racerov máme kožené rukavice na motorku s prstami, aj bez prstov a v rôznych farbách, aby ste sa vedeli vždy dokonale zladiť so svojou koženou moto bundou. Dámske rukavice na motorku využije nežnejšie pohlavie nielen pri riadení motocykla, ale aj ako spolujazdec, napríklad pri jazde na štvorkolke.

Letné moto rukavice sú zase ideálne na jazdu v teplom počasí. Sú priedušné a pohodlné a v prípade pádu vďaka odolným chráničom účinne zabránia úrazom rúk. Doprajte si pohodlné cestovanie s kvalitnými rukavicami, ktoré vás ochránia proti hmyzu, poveternostným vplyvom či v prípade pádu.

Najpredávanejšie

Moto rukavice Ozone Rascal
 
€14,90
Moto rukavice TXR Classic čierne
Moto rukavice TXR Classic čierne
Skladom (4 ks)
3566/XS
 
€33,90
Rukavice na motocykel TXR Visper čierne
€49,90 –16 %
Pôvodne: €49,90  (–16 %)
€41,90
txr scrambler cierne 1
 
€49,90
Rukavice na motocykel TXR Hyper čierno/oranžové
€49,90 –16 %
Pôvodne: €49,90  (–16 %)
€41,90
Rukavice na motocykel TXR Rush čierno/modré
 
€16,90