Kožené bundy na motorku

Kvalitné kožené bundy na motorku sú považované za súčasť imidžu správneho motorkára. Okrem toho, že vynikajú unikátnym dizajnom, skvele chránia pred nepriaznivým počasím a prípadnými odreninami. Zároveň vďaka úzkemu strihu dobre fixujú chrániče na svojom mieste.

20 položiek celkom

Motorkárske kožené bundy

Kožená vesta alebo kožená moto bunda jednoducho patrí. Prírodný materiál pozostáva z jemnej byvolej, kozej alebo brúsenej hovädzej kože, čo ju robí pevnou a odolnou. Súčasťou mnohých takýchto búnd je aj odnímateľná termo podšívka upevnená zipsom, ktorá zahreje počas zimných dní. Praktické odnímateľné homologované ramenné a lakťové chrániče zase ochránia pred oškretím.

Kožené bundy pre motorkárov majú na uloženie drobností vonkajšie a vnútorné vrecká, vrátane vrecka na doklady či mobilný telefón. Aby vám počas jazdy nebolo príliš horúco a nespotili ste sa, môžete využiť ventilačné zipsy na hrudníku a rukávoch. Aj napriek všetkým výhodám však bunda z kože neznáša dážď, preto je v takomto počasí vhodnejšie obliecť si nepremokavé oblečenie do dažďa.

Nájdite si koženú moto bundu podľa svojho gusta

Pri výbere odporúčame zamerať sa skôr na menšiu ako väčšiu veľkosť. Dôvod je ten, že kožená bunda na motocykel musí správne sedieť a koža častým nosením trochu povolí. Aby ste si jazdu užili, ako sa patrí, nezabudnite ani na ďalšie oblečenie pre motorkárov či tých, ktorí vlastnia chopper motorky. Vhodným funkčným a dizajnovým doplnkom sú kožené moto nohavice, prípadne kožené rukavice na motorku.