Kožené moto nohavice

Moto nohavice musia nielen perfektne padnúť, aby chrániče dosadli na miesta, na ktoré majú, ale tiež musia byť príjemne pohodlné.

#Showmore#

Ak daný kúsok pohodlný nie je, len ťažko v ňom sadnete na obľúbenú motorku. Istý komfort vám zaručia kožené moto nohavice, ktoré sa navyše pýšia vysokou odolnosťou a pevnosťou. Inými slovami je na ne stopercentné spoľahnutie.

Ponúkame kožené moto nohavice v rôznych veľkostiach aj spracovaniach. Rovnako ako textilné nohavice perfektne padnú, navyše budú tým najlepším spoločníkom pri cestovaní v daždi. Koža sa totiž pýši tým, že nepremoká.

Kožené moto nohavice sú ideálnym spoločníkom na motorku do každého počasia. Oceníte ich mať pri kratšom aj dlhšom cestovaní, nech už brázdite cestné komunikácie v tuzemsku alebo v zahraničí. Tento nevyhnutný prvok motorkárskej výbavy ponúkame v niekoľkých veľkostiach. Stačí si vybrať, ktorá vašej postave najviac svedčí.

Pri výbere pamätajte na to, že majú nohavice dokonale padnúť. Podobne ako moto bundy alebo moto oblečenie všeobecne nesmie ťahať, škrtiť ani nemajú byť inak nepohodlné. Veľmi skoro by sa stalo, že by ste tento prvok motorkárskej výbavy vymieňali za nový a už prijateľnejší.

Najpredávanejšie

Moto nohavice TXR Kansas se šnurovanim čierne
 
€119,90
Kalhoty na motorku Roleff RO3 se šněrováním
Moto nohavice Roleff RO3 se šnurovanim
U dodávateľa - termín upresníme
1886/46
 
€194,90
2 položiek celkom
Kalhoty na motorku Roleff RO3 se šněrováním
Moto nohavice Roleff RO3 se šnurovanim
U dodávateľa - termín upresníme
€194,90
1886/46