Dámske moto topánky

Hľadáte dámske topánky na motorku? Že je motorka iba pre mužov? Omyl!

#Showmore#

Jazdu na dvojkolesovom spoločníkovi v posledných rokoch stále častejšie vyhľadávajú tiež ženy. A rovnako ako páni, aj dámy potrebujú špeciálnu obuv, pokiaľ sa chcú vydať na potulky po tuzemsku aj zahraničí. Pokiaľ už moto nohavice aj vesty vlastníte, je čas vybrať si vhodnú obuv.

Dámske topánky na motorku ponúkame v niekoľkých vyhotoveniach. Zakaždým sú dokonalou ochranou dolných končatín a vždy zaisťujú pohodlie, ktoré od nich očakávate. Pri skúšaní musia skvelo padnúť a nesmú sa vyzúvať, tak na to pamätajte.

Dámske nohavice na motorku mám! Dámsku bundu na motorku – mám! A teraz len tie topánky. Doplňte vašu existujúcu motorkársku výbavu obutím, ktoré je pri jazde na motorke nevyhnutnosťou. Nie, tenisky skutočne nie sú adekvátna obuv. Nie sú ani bezpečné, ani spoľahlivé, ani kvalitné. Navyše ničia celkový vzhľad, na ktorom nielen v motorkárskom svete záleží.

Pri výbere ideálnych topánok však vedľa dizajnu sledujte tiež veľkosť. Príliš malé tlačia a znižujú pohodlnosť pri jazde. Príliš veľké sú zase nebezpečenstvom, keďže z nohy skĺzavajú a dodávajú pocit nestálosti, nespoľahlivosti. Našťastie ponúkame rôzne veľkosti obutia, stačí si vybrať podľa rozmerov alebo inštinktu.

Najpredávanejšie

Topánky na motocykel TXR Xline
Topánky na motocykel TXR Xline
Dočasne vypredané - tovar naskladníme 15.4.2023
965/38
 
€87,90
Topánky na motocykel TXR R-Sport
 
€119,90
Topánky na motocykel TXR Atomic
Topánky na motocykel TXR Atomic
Skladom (5 ks)
956/38
 
€119,90
Topánky na motocykel TXR Roof
 
€95,90
Moto boty Sport 2.0 KORE - černé
 
€155,90
30 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty