Bluetooth handsfree headset SENA 50R - sada 2 jednotiek (dosah 2 km)

Doprava zadarmo
Značka: Sena
€688,90
Skladom u dodávateľa - doručíme do 4 prac. dní
Môžeme doručiť do:
26.4.2024
Možnosti doručenia
Bluetooth handsfree headset SENA 50R - sada 2 jednotiek (dosah 2 km)

Detailné informácie

Podrobný popis

Bluetooth handsfree headset 50R. Novo so zvukom Harman Kardon.

Evolúcia v komunikácii motorkárov:
Nová generácia interkomov SENA 50R využíva najpokročilejšiu komunikačnú technológiu Mesh 2.0 s možnosťou vytvorenia otvorenej siete s viacerými kanálmi. Interkom disponuje nízkoprofilovým robustným dizajnom s intuitívnym tlačidlovým ovládaním a podporou hlasových asistentov Google a Siri. V poslednej iterácii novo s reproduktormi a mikrofónom Harman Kardon s vylepšeným zvukovým výstupom ao 30% rýchlejšie nabíjanie batérie prostredníctvom Wi-Fi adaptéra.

Kľúčové vlastnosti interkomu na prilbu SENA 50R:

 • Inovatívne komunikačné technológie Mesh 2.0
 • Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0
 • Advanced Noise Control s automatickým zosilnením pri zvýšenom okolitom hluku.
 • Dosah signálu na vzdialenosť až 8 km.
 • Nielen reproduktory, ale aj mikrofón Harman Kardon.
 • Streamovanie hudby a počúvanie FM rádia.
 • Podpora ovládania hlasových asistentov Google a Siri.
 • Funkcia handsfree
 • 8 hodín komunikácie cez Mesh alebo 13 hodín cez Bluetooth na jedno nabitie.
 • < li>WiFi adaptér s funkciou dobíjania a aktualizácie firmware.
 • Intuitívne 3-tlačítkové ovládanie
 • Pevný, robustný dizajn, ktorý bol preverený účasťou na 2020 BMW GS Trophy Oceania.
 • Oproti modelu 50S má štíhlejší dizajn, ktorý skrýva ľahko zníženú kapacitu batérie, model 50R nemá držiak na prilbu, headset sa teda upevňuje priamo na škrupinu prilby.

Spojenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť:
Inovatívne komunikačné technológie Mesh 2.0 zaistia stabilné interkomové pripojenie vďaka inteligentnému riadeniu so smerovaním do adaptívnej a autonómnej komunikačnej siete. Nová technológia prenesie o 80 % viac dát, a to aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vďaka rýchlemu a optimalizovanému prenosu signálu je zaistená kvalitná komunikácia so spolujazdcami v reálnom čase.

Interkom na prilbu SENA 50R ponúka 3 módy komunikácie:

 • Súkromný mód (Group Mesh) vytvorí súkromnú skupinu až 24 účastníkov na vzdialenosť až 8 km. Do privátnej skupiny musíte byť pozvaní, čím je zaistené súkromie a väčšia kontrola nad komunikáciou.
 • Verejný mód(Multichannel Open Mesh) umožňuje komunikovať s každým účastníkom v dosahu až 8 km. Ako prvý na trhu SENA 50R (a príbuzný model 50S) ponúka vytvorenie až 9 komunikačných kanálov.
 • Štandardný režim Bluetooth zaistí vzájomnú komunikáciu 2-4 účastníkov, ktorí nemusia využívať headset s Mesh technológií.

Prémiové audio:
Model 50R teraz ponúka ešte pôsobivejší zvukový výkon vďaka technológii SOUND BY Harman Kardon. Reproduktory aj mikrofón boli vytvorené v spolupráci s odborníkmi na zvuk zo spoločnosti Harman Kardon, aby poskytli prvotriedny zvuk pre jedno z najlepších komunikačných zariadení Sena. Vďaka odborne spracovaným reproduktorom a úplne novému mikrofónu poskytuje zariadenie 50R vo vašej prilbe bezkonkurenčný zvukový zážitok. Reproduktory vysielajú do uší jazdca krištáľovo čistý zvuk, zatiaľ čo mikrofón s novo navrhnutým snímačom poskytuje robustný výkon pre hlasovú komunikáciu počas jazdy.

SENA 50R s podporou hlasového ovládania:
Interkom SENA 50R môžete ovládať prostredníctvom hlasových príkazov v 8 jazykoch, ktorá vám uľahčí ovládanie vybraných funkcií, vrátane zadávania Open Mesh alebo prijatia telefónneho hovoru. Pre efektívnejšie cestovanie je interkom novo vybavený podporou hlasových asistentov Google a Siri, vďaka čomu získate ľahký prístup k informáciám o počasí, navigácii k najbližším objektom záujmu či intuitívne ovládanie prehrávača hudby iba s využitím vášho hlasu.

>

Wi-Fi adaptér s funkciou rýchleho nabíjania:
Pripojením adaptéra získate za pouhých 20 minút 3,5 hodiny prevádzky v režime Mesh Intercom alebo 6 hodín v režime Bluetooth. Plné nabitie batérie zaberie necelú hodinu a zaistí 8 hodín Mesh komunikácie alebo 13 hodín Bluetooth komunikácie. Wi-Fi adaptér okrem dobíjania zaistí automatickú aktualizáciu firmvéru zariadenia prostredníctvom bezdrôtovej siete.

Spárovanie s mobilnou aplikáciou SENA 50 Utility:
Prepojte interkom SENA 50R s vaším mobilným telefónom cez bezdrôtové Bluetooth rozhranie a stiahnite si mobilnú aplikáciu SENA 50 Utility, ktorá umožní vzdialene ovládať párovanie a pripojenie interkomu, konfigurovať nastavenia kanálov pre Open Mesh, alebo vytvoriť súkromnú skupinu v Group Mesh. Nechýbajú ani funkcie pre nastavenie predvolieb ekvalizéra pre kvalitnejší zvukový zážitok.Parametre a špecifikácie

 • Typ pripojenia: Bluetooth
 • < li>Maximálny dosah: 8 km
 • Doba hovoru: 13 h
 • Výbava a funkcie: mobilné aplikácie, hlasové ovládanie, FM rádio, redukcia šumu
 • Max. počet zariadení: 24

Headsety SENA umožňujú komunikáciu s headsetmi ostatných značiek vďaka funkcii Universal Intercom Pairing.

Dodatočné parametre

Kategória: Interkomy na motorku
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
Doba hovoru (h): 13
Dosah (km): 2
Hmotnosť produktu (g): 65
Interkomy: Komunikácia
Max. počet v skupine: 16
Max. počet zariadení: 4
Maximálny dosah: 8
Výbava a funkcie: mobilné aplikácie, hlasové ovládanie, redukcia šumu
Značka: SENA
#sizes_table#: hidden

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sena je svetový výrobca intercomov aj pre najnáročnejších cestovateľov. Ľahké ovládanie, ktoré zvládne aj začiatočník. Široká ponuka, z ktorej si vyberie skutočne každý.

Sena je svetový výrobca intercomov aj pre najnáročnejších cestovateľov. Ľahké ovládanie, ktoré zvládne aj začiatočník. Široká ponuka, z ktorej si vyberie skutočne každý.