Mesh headset 50C so 4K kamerou, SENA

Doprava zadarmo
Značka: Sena
€712,90 –17 %
Mesh headset 50C so 4K kamerou, SENA
€712,90 –17 % €588,90
U dodávateľa - termín upresníme
Môžeme doručiť do:
28.6.2023
Možnosti doručenia
Mesh headset 50C so 4K kamerou, SENA

Detailné informácie

Výměna zboží
VÝMENA A VRÁTENIE TOVARU ZADARMO

Podrobný popis

SENA 50C

Špičkový Mesh headset so zvukom Harman Kardon a 4K kamerou. Nový vrchol ponuky.

Kamera a komunikácia v úplne novom poňatí:
Špičkový rad 50 spoločnosti Sena je rozšírený o dlho očakávaný model 50C vybavený kamerou. 50C je nabitý funkciami, vrátane špičkovej komunikačnej technológie Mesh a Bluetooth spoločnosti Sena a najnovšie aj 4K kamery. Úplne nové reproduktory a mikrofón Harman Kardon prinášajú do vašej jazdy vynikajúcu čistotu zvuku. Pripravte sa na neprekonateľný audio/video zážitok.

Kľúčové vlastnosti headsetu 50C:

  • Prémiový zvuk od Harman Kardon obsahujúci ako reproduktory, tak aj mikrofón.
  • Integrované interkomové systémy Mesh a Bluetooth.
  • Prístup k digitálnemu asistentovi aktivovanému hlasom ("Hey Google"/"Hey Siri").
  • Hlasové príkazy v 8 jazykoch.

4K video na dosah ruky pri každej jazde:
Model 50C je vybavený integrovanou kamerou, ktorá je pripravená zachytiť každý okamih vašej jazdy. Môžete natáčať video v rozlíšení 4K pri 30 snímkach za sekundu alebo robiť 12Mpx fotografie v režime statických snímok, sekvenčného snímania alebo časozberného snímania. Pri natáčaní v rozlíšení 1080p ponúka 50C elektronickú stabilizáciu obrazu pri 60 a 30 snímkach za sekundu. Tlačidlo kamery umožňuje jednoduché nahrávanie jedným dotykom, zatiaľ čo hlasové pokyny vás informujú o priebehu natáčania. Vďaka funkcii Video Tagging môžete ukladať dôležité udalosti z nepretržitej slučky záznamu videa a okamžite vytvárať zaujímavosti. Čo sa týka úložiska, kamera 50C prijíma karty MicroSD s kapacitou až 128 GB.

Prvotriedna kvalita zvuku:
Model 50C ponúka bezprecedentný zvukový zážitok vďaka technológii SOUND BY Harman Kardon. Reproduktory aj mikrofón boli vytvorené v spolupráci s odborníkmi na zvuk zo spoločnosti Harman Kardon, aby poskytovali prvotriedny zvuk vo vnútri vašej motocyklovej prilby. Úplne nový mikrofón, ktorý obsahuje novo navrhnutý snímač, ponúka robustný výkon pre hlasovú komunikáciu počas jazdy. Kombinácia týchto prvotriednych zvukových prvkov SOUND BY Harman Kardon pomáha povýšiť model 50C na špičkový audio/video nástroj pre všetkých jazdcov.

Bluetooth a Mesh interkom = spojenie s akýmkoľvek headsetom:
Model 50C ponúka obe platformy Mesh a Bluetooth Intercom, ktoré používateľom umožňujú prepojenie s akoukoľvek náhlavnou súpravou Sena. Interkom Mesh poskytuje robustné, spoľahlivé pripojenie a flexibilné smerovanie správ interkomu s významnými vylepšeniami algoritmu Mesh spoločnosti Sena. Mesh ponúka bezprecedentnú kvalitu zvuku interkomu a obsahuje dve nastavenia Mesh, viackanálový otvorený Mesh Intercom™ a skupinový Mesh Intercom™. Viackanálový otvorený interkom Mesh (Open Mesh) obsahuje prvý kanálový systém Mesh Intercom™ v odbore. Rovnako ako štandardné ručné alebo CB vysielačky umožňuje Mesh užívateľom prepínať medzi deviatimi rôznymi kanálmi pri prevádzke v režime Open Mesh. Open Mesh sa môže pochváliť pripojenie k interkomovej sieti Mesh stlačením jediného tlačidla. Open Mesh podporuje takmer neobmedzený počet užívateľov v dosahu až 8 km (min. 6 jazdcov v intervale 1,6 km). Pre súkromnú skupinovú konverzáciu môžu používatelia 50C používať režim Group Mesh Intercom. Funkcia Group Mesh podporuje súkromnú skupinu až 24 účastníkov a má rovnaký dosah ako funkcia Open Mesh. Aby bolo zaistené súkromie, môžu sa k chatu Group Mesh pripojiť iba pozvaní užívatelia. Tradičný štvorsmerný režim Bluetooth Intercom je tiež možnosťou pre pripojenie zariadenia 50C k ostatným používateľom so zariadením Sena Bluetooth v dosahu 1,6 km. Pri pripojení iba k jednej ďalšej náhlavnej súprave Bluetooth Sena budú mať používatelia 50C k dispozícii interkom v HD kvalite. Okrem toho sa môžu používatelia spárovať s užívateľom Sena Bluetooth Intercom a "premostiť" ich do interkomovej konverzácie Mesh 2.0.

Intuitívne hlasové ovládanie umožňuje viac sa sústrediť na cestu:
Hlasové povely umožňujú jazdcom hovoriť priamo na 50C a pritom mať ruky bezpečne na riadidlách. Prevezmite kontrolu nad funkciami 50C, ako je zdvihnutie telefónu alebo spustenie relácie Group Mesh. Zariadenie 50C podporuje hlasové príkazy v 8 jazykoch, vrátane angličtiny, francúzštiny, nemčiny, španielčiny, taliančiny, čínštiny, japončiny a ruštiny. Prístup k digitálnemu asistentovi umožňuje zariadenie 50C pripojiť sa k službám Google Assistant a Apple Siri pomocou jednoduchého hlasového príkazu, ktorý vám umožní využívať funkcie vášho smartfónu, vrátane navigácie GPS, prehrávania hudby, hlasového vytáčania a ďalších funkcií. Stačí sa len opýtať: „Hey Siri“ alebo „Hey Google“ Nudí vás už dlhé cestovanie? "Hej Siri, pusť mi podcast."

Ovládajte headset s pomocou aplikácie SENA Motorcycles App a Camera App:
Nová aplikácia Sena Motorcycles App poskytuje používateľom možnosť vizuálnej konfigurácie nastavení zariadenia 50C. Stiahnite si aplikáciu a prispôsobte si rôzne nastavenia a funkcie zariadenia 50C, vrátane správy nastavenia kanálov pre Open Mesh na diaľku alebo nastavenia súkromnej skupiny pre Group Mesh. Pomocou aplikácie Sena Camera App si užívatelia môžu prezrieť a stiahnuť záznam zhotovený na zariadení 50C priamo do svojho smartfónu prostredníctvom vstavanej Wi-Fi. Aplikácia Camera App tiež umožňuje jemne doladiť nastavenia kamery, napríklad režim a rozlíšenie záznamu videa, zosilnenie mikrofónu videa a nahrávanie zvuku z reproduktora. Pre stiahnutie aplikácie Sena Motorcycles App a aplikácie Sena Camera App zamierte do obchodu App Store alebo Google Play.