Bluetooth handsfree headset SENA 50S - sada 2 jednotiek (dosah 2 km)

Doprava zadarmo
Značka: Sena
€688,90
Skladom u dodávateľa - doručíme do 4 prac. dní
Môžeme doručiť do:
26.4.2024
Možnosti doručenia
Bluetooth handsfree headset SENA 50S - sada 2 jednotiek (dosah 2 km)

Detailné informácie

Podrobný popis

Inovovaná verzia Bluetooth handsfree headsetu 50S so zvukom Harman Kardon

Evolúcia v komunikácii motorkárov:
Nová generácia interkomov SENA 50S využíva najpokročilejšie komunikačné technológiu Mesh 2.0 s možnosťou vytvorenia otvorenej siete s viacerými kanálmi. Interkom disponuje nízkoprofilovým robustným dizajnom s intuitívnym ovládaním Jog Dial a podporou hlasových asistentov Google a Siri.Plus o 30% rýchlejšie nabíjanie batérie prostredníctvom Wi-Fi adaptéra.

Kľúčové vlastnosti interkomu na prilbu SENA 50S:< /strong>

 • Inovatívne komunikačné technológie Mesh 2.0
 • Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0
 • Advanced Noise Control s automatickým zosilnením pri zvýšenom okolitom hluku.< /strong>
 • Dosah signálu na vzdialenosť až 8 km.
 • Slúchadlá a mikrofón od spoločnosti Harman Kardon.
 • Streamovanie hudby a počúvanie FM rádia.
 • Podpora ovládania hlasových asistentov Google a Siri.
 • Funkcia handsfree
 • 11 hodín komunikácie cez Mesh alebo 12 hodín cez Bluetooth na jedno nabitie.< /li>
 • WiFi adaptér s funkciou dobíjania a aktualizácie firmware.
 • Pohodlné ovládanie kolieskom Jog Dial.
 • Oproti modelu 50R má robustnejší dizajn ktorý skrýva ľahko navýšenú kapacitu batérie, plus má klasický držiak na prilbu vďaka ktorému ho môžete zložiť a nadávať podľa ľubovôle.

Spojenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť:
Inovatívne komunikačné technológie Mesh 2.0 zaistí stabilné interkomové pripojenie vďaka inteligentnému riadeniu so smerovaním do adaptívnej a autonómnej komunikačnej siete. Nová technológia prenesie o 80 % viac dát, a to aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vďaka rýchlemu a optimalizovanému prenosu signálu je zaistená kvalitná komunikácia so spolujazdcami v reálnom čase.

Interkom na prilbu SENA 50S ponúka 3 módy komunikácie:

 • Súkromný mód (Group Mesh) vytvorí súkromnú skupinu až 24 účastníkov na vzdialenosť až 8 km. Do privátnej skupiny musíte byť pozvaní, čím je zaistené súkromie a väčšia kontrola nad komunikáciou.
 • Verejný mód(Multichannel Open Mesh) umožňuje komunikovať s každým účastníkom v dosahu až 8 km. Ako prvý na trhu SENA 50S (a príbuzný model 50R) ponúka vytvorenie až 9 komunikačných kanálov.
 • Štandardný režim Bluetooth zaistí vzájomnú komunikáciu 2-4 účastníkov, ktorí nemusia využívať headset s Mesh technológií.

Prémiové audio:
Model 50S teraz ponúka ešte prémiovejší audio zážitok so zvukom od Harman Kardon. Reproduktory aj mikrofón boli vytvorené v spolupráci s odborníkmi na zvuk zo spoločnosti Harman Kardon, aby poskytli prvotriedny zvuk pre jedno z najobľúbenejších zariadení Sena. Odborne navrhnuté reproduktory a úplne nový mikrofón umožňujú zariadenie 50S poskytovať bezkonkurenčný zvukový zážitok. Reproduktory vysielajú k ušiam jazdcov krištáľovo čistý zvuk, zatiaľ čo mikrofón s novo navrhnutým snímačom poskytuje robustný výkon pre hlasovú komunikáciu počas jazdy.

SENA 50S s podporou hlasového ovládania:
Interkom SENA 50S môžete ovládať prostredníctvom hlasových príkazov v 8 jazykoch, ktoré vám uľahčia ovládanie vybraných funkcií, vrátane zadávania Open Mesh alebo prijatia telefónneho hovoru. Pre efektívnejšie cestovanie je interkom novo vybavený podporou hlasových asistentov Google a Siri, vďaka čomu získate ľahký prístup k informáciám o počasí, navigácii k najbližším objektom záujmu či intuitívne ovládanie prehrávača hudby iba s využitím vášho hlasu.

>

Wi-Fi adaptér s funkciou rýchleho nabíjania:
Pripojením adaptéra získate za pouhých 20 minút 2 hodiny prevádzky. Plné nabitie batérie zaberie 2,5 hodiny a zaistí 9 hodín Mesh komunikácie alebo 14 hodín Bluetooth komunikácie. Wi-Fi adaptér okrem dobíjania zaistí automatickú aktualizáciu firmvéru zariadenia prostredníctvom bezdrôtovej siete.

Spárovanie s mobilnou aplikáciou SENA 50 Utility:
Prepojte intekom SENA 50S s vašim mobilným telefónom cez bezdrôtové Bluetooth rozhranie a stiahnite si mobilnú aplikáciu SENA 50 Utility, ktorá umožní vzdialene ovládať párovanie a pripojenie interkomu, konfigurovať nastavenia kanálov pre Open Mesh, alebo vytvoriť súkromnú skupinu v Group Mesh. Nechýbajú ani funkcie pre nastavenie predvolieb ekvalizéra pre kvalitnejší zvukový zážitok.