Bluetooth handsfree headset SENA 50R (dosah 2 km)

Doprava zadarmo
Značka: Sena
€388,90
Skladom u dodávateľa - doručíme do 4 prac. dní
Môžeme doručiť do:
9.10.2023
Možnosti doručenia
Bluetooth handsfree headset SENA 50R (dosah 2 km)

Detailné informácie

Podrobný popis

Bluetooth handsfree headset 50R. Novo so zvukom Harman Kardon.

Evolúcia v komunikácii motorkárov:
Nová generácia interkomov SENA 50R využíva najpokročilejšiu komunikačnú technológiu Mesh 2.0 s možnosťou vytvorenia otvorenej siete s viacerými kanálmi. Interkom disponuje nízkoprofilovým robustným dizajnom s intuitívnym tlačidlovým ovládaním a podporou hlasových asistentov Google a Siri. V poslednej iterácii novo s reproduktormi a mikrofónom Harman Kardon s vylepšeným zvukovým výstupom ao 30% rýchlejšie nabíjanie batérie prostredníctvom Wi-Fi adaptéra.

Kľúčové vlastnosti interkomu na prilbu SENA 50R:

 • Inovatívne komunikačné technológie Mesh 2.0
 • Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0
 • Advanced Noise Control s automatickým zosilnením pri zvýšenom okolitom hluku.
 • Dosah signálu na vzdialenosť až 8 km.
 • Nielen reproduktory, ale aj mikrofón Harman Kardon.
 • Streamovanie hudby a počúvanie FM rádia.
 • Podpora ovládania hlasových asistentov Google a Siri.
 • Funkcia handsfree
 • 8 hodín komunikácie cez Mesh alebo 13 hodín cez Bluetooth na jedno nabitie
 • WiFi adaptér s funkciou dobíjania a aktualizácie firmware.
 • Intuitívne 3-tlačítkové ovládanie
 • Pevný, robustný dizajn, ktorý bol preverený účasťou na 2020 BMW GS Trophy Oceania.
 • < li>Oproti modelu 50S má štíhlejší dizajn ktorý skrýva ľahko zníženú kapacitu batérie, model 50R nemá držiak na prilbu, headset sa teda upevňuje priamo na škrupinu prilby.

Spojenie , na ktoré sa môžete spoľahnúť:
Inovatívne komunikačné technológie Mesh 2.0 zaistí stabilné interkomové pripojenie vďaka inteligentnému riadeniu so smerovaním do adaptívnej a autonómnej komunikačnej siete. Nová technológia prenesie o 80 % viac dát, a to aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vďaka rýchlemu a optimalizovanému prenosu signálu je zaistená kvalitná komunikácia so spolujazdcami v reálnom čase.

Interkom na prilbu SENA 50R ponúka 3 módy komunikácie:

 • Súkromný mód (Group Mesh) vytvorí súkromnú skupinu až 24 účastníkov na vzdialenosť až 8 km. Do privátnej skupiny musíte byť pozvaní, čím je zaistené súkromie a väčšia kontrola nad komunikáciou.
 • Verejný mód(Multichannel Open Mesh) umožňuje komunikovať s každým účastníkom v dosahu až 8 km. Ako prvý na trhu SENA 50R (a príbuzný model 50S) ponúka vytvorenie až 9 komunikačných kanálov.
 • Štandardný režim Bluetooth zaistí vzájomnú komunikáciu 2-4 účastníkov, ktorí nemusia využívať headset s Mesh technológií.

Prémiové audio:
Model 50R teraz ponúka ešte pôsobivejší zvukový výkon vďaka technológii SOUND BY Harman Kardon. Reproduktory aj mikrofón boli vytvorené v spolupráci s odborníkmi na zvuk zo spoločnosti Harman Kardon, aby poskytli prvotriedny zvuk pre jedno z najlepších komunikačných zariadení Sena. Vďaka odborne spracovaným reproduktorom a úplne novému mikrofónu poskytuje zariadenie 50R vo vašej prilbe bezkonkurenčný zvukový zážitok. Reproduktory vysielajú do uší jazdca krištáľovo čistý zvuk, zatiaľ čo mikrofón s novo navrhnutým snímačom poskytuje robustný výkon pre hlasovú komunikáciu počas jazdy.

SENA 50R s podporou hlasového ovládania:
Interkom SENA 50R môžete ovládať prostredníctvom hlasových príkazov v 8 jazykoch, ktorá vám uľahčí ovládanie vybraných funkcií, vrátane zadávania Open Mesh alebo prijatia telefónneho hovoru. Pre efektívnejšie cestovanie je interkom novo vybavený podporou hlasových asistentov Google a Siri, vďaka čomu získate ľahký prístup k informáciám o počasí, navigácii k najbližším objektom záujmu či intuitívne ovládanie prehrávača hudby iba s využitím vášho hlasu.

>

Wi-Fi adaptér s funkciou rýchleho nabíjania:
Pripojením adaptéra získate za pouhých 20 minút 3,5 hodiny prevádzky v režime Mesh Intercom alebo 6 hodín v režime Bluetooth. Plné nabitie batérie zaberie necelú hodinu a zaistí 8 hodín Mesh komunikácie alebo 13 hodín Bluetooth komunikácie. Wi-Fi adaptér okrem dobíjania zaistí automatickú aktualizáciu firmvéru zariadenia prostredníctvom bezdrôtovej siete.

Spárovanie s mobilnou aplikáciou SENA 50 Utility:
Prepojte interkom SENA 50R s vaším mobilným telefónom cez bezdrôtové Bluetooth rozhranie a stiahnite si mobilnú aplikáciu SENA 50 Utility, ktorá umožní vzdialene ovládať párovanie a pripojenie interkomu, konfigurovať nastavenia kanálov pre Open Mesh, alebo vytvoriť súkromnú skupinu v Group Mesh. Nechýbajú ani funkcie pre nastavenie predvolieb ekvalizéra pre kvalitnejší zvukový zážitok.Parametre a špecifikácie

 • Typ pripojenia: Bluetooth
 • < li>Maximálny dosah: 8 km
 • Doba hovoru: 13 h
 • Výbava a funkcie: mobilné aplikácie, hlasové ovládanie, FM rádio, redukcia šumu
 • Max. počet zariadení: 24

Headsety SENA umožňujú komunikáciu s headsetmi ostatných značiek vďaka funkcii Universal Intercom Pairing.

Dodatočné parametre

Kategória: Interkomy na motorku
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
Doba hovoru (h): 13
Dosah (km): 2
Hmotnosť produktu (g): 65
Interkomy: Komunikácia
Max. počet v skupine: 16
Max. počet zariadení: 4
Maximálny dosah: 8
Výbava a funkcie: mobilné aplikácie, hlasové ovládanie, redukcia šumu
Značka: SENA
#sizes_table#: hidden

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sena je svetový výrobca intercomov aj pre najnáročnejších cestovateľov. Ľahké ovládanie, ktoré zvládne aj začiatočník. Široká ponuka, z ktorej si vyberie skutočne každý.

Sena je svetový výrobca intercomov aj pre najnáročnejších cestovateľov. Ľahké ovládanie, ktoré zvládne aj začiatočník. Široká ponuka, z ktorej si vyberie skutočne každý.