Športové moto rukavice

Vyberajte očami. Športové rukavice sú predsa len tiež o štýle. Moto bunda, nohavice a vesta – to nie sú jediné súčasti motorkárskej výbavy.

#Showmore#

Na svoj stroj nemôžete sadnúť bez rukavíc. Ponúkame športové rukavice, ktoré sa pýšia kvalitným spracovaním aj strihom. Dokonale padnú na ruku každého jazdca a perfektne ho ochránia nielen pred nepriazňou počasia, ale aj pred prípadným zranením, ak by došlo k pádu.

Pri výbere rukavíc dbajte na to, aby vám dokonale padli. Zatiaľ čo malá veľkosť môže byť pri jazde značne nekomfortná, veľké moto rukavice nesľubujú tak perfektnú ochranu, akú od moto doplnku očakávate.

Športové rukavice na motorku našťastie ponúkame v mnohých spracovaniach, veľkostiach, strihoch a tiež v niekoľkých farbách. Rovnako ako cestovné rukavice budú nielen spoľahlivým, ale tiež šmrncovným prvkom celkovej motorkárskej výbavy. Nech už vyhrávate motokrosové súťaže, alebo ste sa len rozhodli ozvláštniť svoj doterajší ležérny motorkársky štýl, v každom prípade sú tieto modely tou správou voľbou.

Aké nakoniec vhodíte do virtuálneho košíka? Budú dlhšie, kratšie alebo pestrofarebné? Či vám učaruje čierna klasika? Vo všetkých prípadoch budú skutočne spoľahlivým parťákom na cesty aj súťaže.

Najpredávanejšie

Rukavice na motocykel TXR Misano čierne
 
€39,90
Rukavice na motocykel TXR Prime čierne
 
€27,90
Rukavice na motocykel TXR Misano čierno/žlté
 
€39,90
Rukavice na motocykel TXR Beast
Rukavice na motocykel TXR Beast
Na objednávku - termín upresníme
323/M
 
€39,90
Rukavice na motocykel TXR Spartan čierno/sivé
 
€47,90
Rukavice na motocykel TXR Prime čierno/zelené
 
€27,90
14 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty