Inproducts Premium Impregnácia na stany a batohy 200 ml

Predĺžená lehota výmeny darčekov do 31.1.2024
€13,90
Skladom u dodávateľa - doručíme do 4 prac. dní
Môžeme doručiť do:
5.12.2023
Možnosti doručenia

Inproducts Premium Impregnácia na stany a batohy 200 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálna impregnácia na stany, batohy a iná batožina.

Spolu s impregnáciou na outdoorové odevy majú nielen milovníci pobytu v prírode možnosť vyskúšať aj revolučný prípravok na ošetrenie stanov, batohov a iných batožín z nylonu , polyesteru a ďalších syntetických materiálov, alebo prírodnej kože. Impregnáciu na stany a batohy tiež ocení každý, kto so sebou potrebuje často bez ohľadu na počasie prenášať dôležité vybavenie a cennosti, napr. fotografi. Produkt je tiež vhodný na obnovu povrchu dáždnikov.

Spríjemnite si stanovanie v prírode, cestovanie aj každodenné nutné presuny počas daždivého počasia! Nezrovnateľný rozdiel pri ošetrení stanu impregnáciou Inproducts tiež spoznáte vo chvíli, keď musíte stan zbaliť po daždivej noci. Vďaka ošetreniu stačí vonkajšiu celtu len poriadne otrepať od vody a skladáte takmer suchý stan, čo výrazne eliminuje riziko vzniku plesní a zatuchnutí, než pokiaľ by ste balili neošetrený mokrý stan. br />

    < li>Chráni batožinu a vaše cenné veci pred premočením a znehodnotením.
  • Obnovuje a vylepšuje vodeodolné vlastnosti vonkajšieho plášťa stanov.
  • Výrazne uľahčuje balenie stanu po daždivej noci.
  • Dlhotrvajúca ochrana aj v prípade častej manipulácie so stanom.
  • Eliminuje zatuchnutie.

Použitie: stany, batohy a iná batožina z nylonu, polyesteru a ďalších syntetických materiálov, alebo prírodná koža. Špeciálne vyvinuté aj na použitie na membránové nepremokavé štruktúry, ktorých vlastnosti obnovuje.

Vlastnosti: poskytuje ošetreným povrchom silné hydrofóbne vlastnosti a výrazne uľahčuje následné čistenie. Dlhotrvajúci ochranný efekt aj v prípade aktívneho používania a opakovaného prania. Impregnácia na stany a batohy funguje na vodnej báze; je bezfarebná, nezapácha a je šetrná k životnému prostrediu. Rýchlo a jednoducho sa nanáša.

Návod na použitie: nanášajte impregnáciu rovnomerným nástrekom zo vzdialenosti 10 – 20 cm. Pre 100% funkciu je treba aplikovať impregnáciu tak, aby sa dôkladne vsiakla do vopred vyčisteného materiálu zbaveného všetkých nečistôt a chemických látok. Pre kompletné utvrdenie kremíkovej ochrannej vrstvy je nutné počkať 24 hodín. Skladujte pri teplotách od 3 do 30 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Zloženie: produkt je zmesou viacerých látok. Prípravok je disperziou modifikovaných hybridných častíc vo vodnom roztoku. Obsahuje nanočastice kremíka. Neobsahuje látky nebezpečné pre zdravie alebo pre vodné prostredie.

Spotreba: 25 – 100 ml/m2, v závislosti od absorpčných vlastností materiálu.

Čas použiteľnosti: minimálne 2 roky od dátumu výroby.

Dodatočné parametre

Kategória: Náhradné diely na motorky
Záruka: 6 let
Hmotnosť: 0.2 kg
#sizes_table#: hidden

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: