Inproducts Premium Impregnácia na pracovné odevy 200 ml

Predĺžená lehota výmeny darčekov do 31.1.2024
€13,90
Skladom u dodávateľa - doručíme do 4 prac. dní
Môžeme doručiť do:
5.12.2023
Možnosti doručenia

Inproducts Premium Impregnácia na pracovné odevy 200 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Impregnácia so zvýšeným účinkom na rozličné druhy pracovných odevov.

Štvrtá impregnácia z radu Inproducts je určená pre profesionálov z rôznych odborov. Jej cieľom je pomáhať a uľahčovať každodenný život všetkým, ktorí sú vo svojej profesii neustále vystavení pôsobeniu extrémnych podmienok. Ide o podmienky, ktoré môžu často aj napriek používaniu riadnych pracovných odevov spôsobovať ich premočenie, nadmerné špinenie a pod. ■ Hasiči, vojaci, lesníci, montéri, mechanici, stavbári, robotníci, kuchári, laboranti, doktori, stomatológovia, mäsiari, pracovníci v priemysle; zjednodušte si vďaka nám svoj každodenný život!

Nejedná sa totiž o obyčajný impregnačný prípravok. Impregnácia na pracovné odevy poskytuje ošetreným materiálom oleofóbnosť a odolnosť voči soli a iným agresívnym látkam. To všetko bez akejkoľvek zmeny ošetreného povrchu; nehrozí strata priedušnosti, stuženia, ani iné poškodenie materiálov. Vďaka silným kremíkovým väzbám, vznikajúcim na vláknach textilu pôsobí dlhodobo a odolá aj praniu v práčke. Pracovné odevy teda vydržia aj pri extrémnej záťaži dlhšie čisté a je možné výrazne skrátiť intervaly ich údržby. https://www.youtube.com/embed/gz0joDp6jf8">

  • Chráni oblečenie pred premočením a presakovaním.
  • Zvýšená odolnosť voči mastnote, oleju, priemyselným látkam.
  • Minimalizuje lepenie nečistôt i pevných častíc na odevy.
  • Dlhotrvajúca ochrana vydrží aj pranie v práčke.
  • Pomáha obnovovať a zachovávať farbu materiálu, chráni pred UV žiarením.

Použitie: pracovné odevy; ako sú montérky, lesnícke oblečenie, uniformy, hasičská výbava, kuchárske zástery a oblečenie, výbava pre pracovníkov v priemysle, poľnohospodárstve a pod.

Vlastnosti: poskytuje ošetreným povrchom silné hydrofóbne a oleofóbne vlastnosti a výrazne uľahčuje následné čistenie. Dlhotrvajúci ochranný efekt aj v prípade aktívneho používania a opakovaného prania. Impregnácia funguje na vodnej báze; je bezfarebná, nezapácha a je šetrná k životnému prostrediu. Rýchlo a jednoducho sa nanáša.

Návod na použitie: nanášajte impregnáciu rovnomerným nástrekom zo vzdialenosti 10 – 20 cm. Pre 100% funkciu je treba aplikovať impregnáciu tak, aby sa dôkladne vsiakla do vopred vypraného materiálu zbaveného všetkých nečistôt a chemických látok. Pre kompletné utvrdenie kremíkovej ochrannej vrstvy je nutné počkať 24 hodín. Skladujte pri teplotách od 3 do 30 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Zloženie: produkt je zmesou viacerých látok. Prípravok je disperziou modifikovaných hybridných častíc vo vodnom roztoku. Obsahuje nanočastice kremíka. Neobsahuje látky nebezpečné pre zdravie alebo pre vodné prostredie.

Spotreba: 25 – 100 ml/m2, v závislosti od absorpčných vlastností materiálu.

Čas použiteľnosti: minimálne 2 roky od dátumu výroby.

Dodatočné parametre

Kategória: Náhradné diely na motorky
Záruka: 6 let
Hmotnosť: 0.25 kg
#sizes_table#: hidden

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: