GNP ELECTRIC Professional 300 ml Elektroizolačný a čistiaci sprej

Predĺžená lehota výmeny darčekov do 31.1.2024
Značka: NANOPROTECH
€25,90
Skladom u dodávateľa - doručíme do 4 prac. dní
Môžeme doručiť do:
5.12.2023
Možnosti doručenia

GNP ELECTRIC Professional 300 ml Elektroizolačný a čistiaci sprej

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprej NANOPROTECH Electric ochráni všetky elektrické systémy pred oxidáciou, vlhkosťou, skratom a unikajúcim prúdom. Vďaka pokrokom v nanotechnológii dokáže výrazne predĺžiť životnosť zariadenia a šetriť tak vynaložené náklady na údržbu, servis a opravy. Vlhkosť navyše dokáže vytesniť aj z vodou poškodených prístrojov, znovu obnoviť ich funkciu a navyše ich ochrániť pred ďalšou koróziou.

Ako spreje Nanoprotech Electric fungujú?

Naše spreje obsahujú nanočastice, ktoré sa po aplikácii zachytia na kovovom povrchu a vytvoria na ňom nepreniknuteľnú izolačnú bariéru. Tá vytesní vlhkosť a zabráni tak oxidácii. Navyše zaizoluje vodiče a tým zamedzí prebíjaniu elektrického prúdu do okolitého vlhkého prostredia, čím zabráni skratu. Nanočastice dokážu preniknúť už existujúcou vrstvou korózie, zachytia sa priamo na kovový povrch a tým uľahčia jej odstránenie. Je vhodný pre všetky kovové povrchy a pre nízko aj vysoko napäťové kontakty. Objemový variant 300 ml s oficiálnym názvom GNP Electric Professional navyše prináša nielen dvojnásobný objem, ale predovšetkým profesionálny aplikátor s krátkou i dlhou aplikačnou trubičkou pre praktickejšiu aplikáciu.

Ako Vám môžu spreje NANOPROTECH pomôcť?

Chráni pred skratom:

  • Elektrické súčasti ošetrené NANOPROTECH Electric budú zaizolované tenkou vrstvou nanočastíc, ktorá ich dokonale ochráni pred vlhkosťou. Pokiaľ sa do ošetreného zariadenia dostane voda, nedôjde ku skratu a jeho zničeniu. Navyše bude chránené pred ďalšou oxidáciou a výrazne sa tým zvýši bezpečnosť práce, obzvlášť vo vlhkom prostredí. Predídete tak vážnym úrazom spôsobeným elektrickým prúdom.

 

Chráni pred oxidáciou:

  • Pri navlhnutie dochádza v elektrických prístrojoch k oxidácii, ktorá postupne zariadenie znehodnocuje. NANOPROTECH Electric tomu však zabráni. Je možné ho dokonca aplikovať na už korodujúci povrch a tým ho účinne zbaviť oxidácie. Je preto ideálny na ošetrenie a obnovenie funkcie elektrických prístrojov, ktoré sa kvôli vlhkosti a korózii dostali na hranicu životnosti.

 

Prvá pomoc pre utopenú elektroniku :

  • Keď sa dostane voda do elektrického prístroja, vedie to k jeho rýchlemu zničeniu. Pokiaľ nie je neošetrené zariadenie vodou fatálne poškodené, NANOPROTECH Electric dokáže obnoviť jeho funkciu. Ak sa Vám prihodí podobná situácia, čo najskôr prístroj rozoberte a ošetrite sprejom NANOPROTECH Electric. Nanočastice do pätnástich minút vytesnia vlhkosť a zakonzervujú povrch. Vďaka tomu vydrží Vaša elektronika fungovať ďalej ako predtým a navyše zostane chránená pred oxidáciou.

 

Obnovuje kontakty:

  • U staršej elektroniky dochádza často k prerušeniu kontaktov, najčastejšie z dôvodu ich oxidácie alebo prítomnosti vlhkosti. Pokiaľ sa s podobným problémom stretnete, ošetrite narušené kontakty sprejom NANOPROTECH Electric. Nanočastice pomôžu zoxidované kontakty vyčistiť a spriechodniť, a tak predĺžia životnosť prístrojov.

 

Chráni aj v agresívnom prostredí:

>
  • Všetky elektrické prístroje sú ohrozené najmä v chemicky agresívnom prostredí. To sa prejavuje obzvlášť pri kontakte so slanou vlhkosťou, s ktorou sa môžete stretnúť napríklad v prímorských oblastiach alebo u nás v zimných mesiacoch. Problémy ale robí aj chlórovaná voda alebo kyslé dažde. Pokiaľ sú Vaše prístroje ohrozené koróziou, rozoberte ich a zvnútra ošetrite. Tým ich zakonzervujete a ani v náročných podmienkach potom elektrické spoje nestratia svoju funkciu.

 

Spreje NANOPROTECH Electric Vám zjednodušia život s elektronikou. Môžete ich použiť všade tam, kde je riziko oxidácie, kde hrozí navlhnutie alebo ak potrebujete vyčistiť kontakty. Preto si tento produkt obľúbili nielen elektrikári a servisní technici, ale aj modelári alebo obyčajní používatelia. NANOPROTECH Electric využíva široké spektrum firiem, od ktorých získava výborné referencie.

Dodatočné parametre

Kategória: Náhradné diely na motorky
Záruka: 6 let
Hmotnosť: 0.3 kg
Horľavosť: 0. trieda
Značka: NANOPROTECH
Doplnky: Čističe
#sizes_table#: hidden

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: